Wróć do listy aktualności

16.12.2010 – mazowieckie, podkarpackie, śląskie, seminaria

Seminaria, prelekcje SPEBK – styczeń 2011

Z początkiem roku 2011 rozpoczynamy cykl wykładów poświęconych właściwościom prefabrykatów betonowych dla kanalizacji.

W miesiącu styczniu zapraszamy na seminarium szkoleniowe SPEBK współorganizowane z Mazowiecką Okr. Izbą Inż. Bud., które odbędzie się w Radomiu dnia 20 stycznia 2011.

Ponadto w ramach seminariów dla instalatorów zapraszamy na wykład "Ekonomika stosowania betonu w kanalizacji" do Krakowa (25.01.2011) i Katowic (26.01.2010) Zainteresowanych szczegółami seminariów prosimy o kontakt. email: biuro@spebk.pl

Sprawdź również

Seminaria SPC/SPEBK

W dniach 22 i 29 października bieżącego roku odpowiednio w Gdańsku i Zielonej Górze odbędą się organizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Producentów Cementu i Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji seminaria.

19.10.2009 – dolnośląskie, lubuskie, pomorskie

Prefabet Białe Błota członkiem wspierającym SPEBK

Z przyjemnością informujemy, że do grona Członków Wspierających Stowarzyszenie Producentów Elementów dla Kanalizacji dołączyła firma Prefabet Białe Błota. PBB jest producentem dużego asortymenty prefabrykatów betonowych, w tym także elementów betonowych dla kanalizacji. Betonowe studzienki kanalizacyjne i betonowe rury kanalizacyjne, z produkcji których zakład słynie od ponad 100 lat są produktami odpowiadającymi dzisiejszym normowym wymaganiom jakości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenie strony internetowej Prefabetu Białe Błota. Link znajdziecie Państwo klikając na logo naszego nowego członka.

26.03.2012 – Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie