Wróć do listy aktualności

24.10.2011 – seminaria

Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszeń TIPAS 2011

W dniach 6-7.10.2011 w Bolonii podczas Targów Budowlanych SAIE 2011 odbyła się Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszeń Producentów Prefabrykatów Betonowych TIPAS 2011.

Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji było jednym z 15 uczestniczących organizacji. Spotkanie było bardzo ciekawym forum wymiany doświadczeń związanych z działalnością stowarzyszeń producentów prefabrykatów betonowych. Więcej o tym wydarzeniu i jego uczestnikach mogą Państwo znaleźć na stronie www.tipas.org , do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy. Trwałe i bezpieczne studzienki kanalizacyjne i rewizyjne, dostępne na terenie całej Europy - to jeden z celów, do których zdąża nasze Stowarzyszenie.

Sprawdź również

Lubelskie Seminarium SPEBK

Informujemy, że dnia 7 stycznia 2010 roku w siedzibie MPWiK w Lublinie o godz 10:00 odbędzie się Seminarium SPEBK. Tematyka spotkania dotyczyć będzie właściwości betonu używanego w kanalizacji oraz norm PNEN 1917 i PNEN 1916.

23.12.2009 – lubelskie, Lublin, seminaria

Konferencja INSTAL-WOD-KAN Kielce 2009

Serdecznie zapraszamy na Konferencję INSTAL-WOD-KAN, która odbędzie się w Kielcach w dniach 27 - 29.04.2009. Mamy zaszczyt być Złotym Sponsorem konferencji organizowanej przez Politechnikę Świętokrzyską, Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. PZITS Oddział Kielce, Świętokrzyska Okręgową Izbę Budownictwa i WOD KAN Consulting.

23.04.2009 – świętokrzyskie, Kielce

Konferencja w Kielcach

24 lutego 2009 w Centrum Konferencyjnym Targów Kieleckich odbyło się Seminarium dla Instalatorów, w którym udział wzięło nasze Stowarzyszenie. Prelekcję pt. "Nowoczesne betonowe elementy dla kanalizacji - prefabrykacja, wymagania normy, zastosowanie" przedstawił dyrektor SPEBK Mateusz Florek.

26.02.2009 – świętokrzyskie, Kielce, seminaria