Wróć do listy aktualności

29.03.2012

ZBI Zakłady Betonowe International partnerem SPEBK

Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji zawarło porozumienie z wydawcą fachowego czasopisma przemysłu betonowego ZBI Zakłady Betonowe International.

 ZBI jest polską edycją czasopisma branży betoniarskiej ukazującego sie na całym świecie w jedenastu językach. Na łamach dwumiesięcznika ZBI ukazują się informacje dotyczące technologii produkcji betonu we wszystkich gałęziach jego stosowania ze wszystkich stron świata. Więcej informacji na temat naszego partnera znajdziecie Państwo klikając na link do ich strony. Logo z linkiem znajduje się na stronie głównej pod logo członków SPEBK.

Dzięki porozumieniu na stronie Stowarzyszenia Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji możemy przedstawić Państwu artykuły, które ukazały się na łamach dwumiesięcznika ZBI Zakłady Betonowe International i dotyczą prefabrykatów betonowych używanych do budowy kanalizacji. Betonowe studzienki kanalizacyjne i betonowe rury sa elementami z powodzeniem stosowanymi w wielu krajach świata. 27 marca w zakładce "publikacje" zamieściliśmy artykuł pt. "Trwała kanalizacja - kryteria doboru materiałów". Jest to opracowanie, które publikowane było w ZBI w czerwcu 2008 r. Dotyczy zagadnień, które bierze się pod uwagę przed podjęciem projektowania kolektora kanalizacyjnego i odnosi się do realiów inwestycyjnych w gminach Republiki Federalnej Niemiec.

Sprawdź również

Konferencja INSTAL-WOD-KAN Kielce 2009

Serdecznie zapraszamy na Konferencję INSTAL-WOD-KAN, która odbędzie się w Kielcach w dniach 27 - 29.04.2009. Mamy zaszczyt być Złotym Sponsorem konferencji organizowanej przez Politechnikę Świętokrzyską, Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. PZITS Oddział Kielce, Świętokrzyska Okręgową Izbę Budownictwa i WOD KAN Consulting.

23.04.2009 – świętokrzyskie, Kielce

Wybory Zarządu SPEBK

Dnia 23 września 2008 roku w Warszawie odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia. Członkowie jednogłośnie powołali Zarząd Stowarzyszenia w składzie: Grzegorz Ordon - Prezes Zarządu, Tomasz Banaszyk - Skarbnik, Członek Zarządu, Wojciech Trykacz - Członek Zarządu oraz Komisję Rewizyjną w składzie: Mirosław Paech - Przewodniczący Komisji, Wacław Orczykowski - Członek Komisji i Andrzej Sienkiewicz - Członek Komisji. Przyjęto również plan działania na najbliższy rok oraz budżet Stowarzyszenia.

23.09.2008 – Stowarzyszenie

Nowa siedziba biura Stowarzyszenia

Z początkiem lipca otworzyliśmy Biuro SPEBK, które teraz mieści się w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej 30 lok. 32. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Telefon, fax 081 444 15 98. Serdecznie zapraszamy.

1.07.2008 – Stowarzyszenie