Wróć do listy aktualności

29.03.2012

ZBI Zakłady Betonowe International partnerem SPEBK

Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji zawarło porozumienie z wydawcą fachowego czasopisma przemysłu betonowego ZBI Zakłady Betonowe International.

 ZBI jest polską edycją czasopisma branży betoniarskiej ukazującego sie na całym świecie w jedenastu językach. Na łamach dwumiesięcznika ZBI ukazują się informacje dotyczące technologii produkcji betonu we wszystkich gałęziach jego stosowania ze wszystkich stron świata. Więcej informacji na temat naszego partnera znajdziecie Państwo klikając na link do ich strony. Logo z linkiem znajduje się na stronie głównej pod logo członków SPEBK.

Dzięki porozumieniu na stronie Stowarzyszenia Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji możemy przedstawić Państwu artykuły, które ukazały się na łamach dwumiesięcznika ZBI Zakłady Betonowe International i dotyczą prefabrykatów betonowych używanych do budowy kanalizacji. Betonowe studzienki kanalizacyjne i betonowe rury sa elementami z powodzeniem stosowanymi w wielu krajach świata. 27 marca w zakładce "publikacje" zamieściliśmy artykuł pt. "Trwała kanalizacja - kryteria doboru materiałów". Jest to opracowanie, które publikowane było w ZBI w czerwcu 2008 r. Dotyczy zagadnień, które bierze się pod uwagę przed podjęciem projektowania kolektora kanalizacyjnego i odnosi się do realiów inwestycyjnych w gminach Republiki Federalnej Niemiec.

Sprawdź również

Kolejna konferencja

10 marca 2009 odbędzie się kolejne seminarium dla instalatorów. Serdecznie zapraszamy na prelekcję, która dotyczyć będzie prefabrykacji nowoczesnych betonowych produktów dla kanalizacji. Informacje o spotkaniu uzyskać można pod nr tel. 605 988 700.

26.02.2009 – seminaria

Seminarium SITK Białystok

20 kwietnia w siedzibie Białostockiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów Techników Komunikacji odbyło się seminarium podczas, którego dyrektor SPEBK miał przyjemność wygłosić prelekcję pt. "Nowoczesne betonowe elementy dla kanalizacji - prefabrykacja, wymagania normy PN EN 1917:2004".

23.04.2009 – podlaskie, seminaria, Białystok

SPEBK na Targach Poleko i GMINA 2014

W dniach 14-17 października 2014 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2014 oraz Targi GMINA 2014. Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji - SPEBK - wzięło udział w tych wydarzeniach prezentując betonowe rozwiązania dla infrastruktury kanalizacyjnej.

17.10.2014