Wróć do listy aktualności

17.10.2014

SPEBK na Targach Poleko i GMINA 2014

W dniach 14-17 października 2014 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2014 oraz Targi GMINA 2014. Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji - SPEBK - wzięło udział w tych wydarzeniach prezentując betonowe rozwiązania dla infrastruktury kanalizacyjnej.

W dniach 14-17 października 2014 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2014 oraz Targi GMINA 2014. Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji - SPEBK - wzięło udział w tych wydarzeniach prezentując betonowe rozwiązania dla infrastruktury kanalizacyjnej. SPEBK przygotowało ekspozycję w Miasteczku Ekologicznym w pawilonie 7 oraz stoisko informacyjne w pawilonie 8A. Zwiedzający w obu tych miejscach mieli możliwość obejrzenia prawdziwych elementów kolektora kanalizacyjnego w postaci kompletów włazowych studzienek kanalizacyjnych oraz betonowych rur i króćców. Bardzo ciekawa ekspozycja w Miasteczku Ekologicznym wyposażona była także w plansze informacyjne dotyczące zużycia energii oraz emisji CO2 , jakie towarzyszą produkcji rur z różnych dostępnych dziś materiałów. Pokazaliśmy również, to co w betonie stanowi 85% jego masy, tj. trzy podstawowe frakcje kruszywa, z którego powstają betonowe elementy dla kanalizacji.

Serdecznie polecamy kolejną edycję targów Poleko oraz GMINA 2015. Będzie to, tak jak w tym roku bardzo dobra okazja do zapoznania się z ekologicznymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi, które gwarantując ochronę środowiska, wód gruntowych w przypadku szczelnej kanalizacji nie nadwerężają zasobów naturalnych przy produkcji i wbudowywaniu elementów tworzących tę infrastrukturę, jak ma to miejsce w przypadku elementów betonowych. Zapraszamy przedstawicieli gmin. Możecie Państwo dowiedzieć się wiele o trwałych i ekologicznych rozwiązaniach dla nowoczesnej infrastruktury.

W razie pytań polecamy kontakt z nami pod adresem email: biuro@spebk.pl

Sprawdź również

Kolejna konferencja

10 marca 2009 odbędzie się kolejne seminarium dla instalatorów. Serdecznie zapraszamy na prelekcję, która dotyczyć będzie prefabrykacji nowoczesnych betonowych produktów dla kanalizacji. Informacje o spotkaniu uzyskać można pod nr tel. 605 988 700.

26.02.2009 – seminaria

Seminarium SITK Białystok

20 kwietnia w siedzibie Białostockiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów Techników Komunikacji odbyło się seminarium podczas, którego dyrektor SPEBK miał przyjemność wygłosić prelekcję pt. "Nowoczesne betonowe elementy dla kanalizacji - prefabrykacja, wymagania normy PN EN 1917:2004".

23.04.2009 – podlaskie, seminaria, Białystok

II Kongres ZBI

SPEBK po raz drugi jest partnerem Kongresu ZBI. Organizowany przez CPI Worldwide kongres jest wydarzeniem skupiającym producentów prefabrykatów betonowych oraz firm oferujacych technologie produkcji. Serdecznie zapraszamy do hotelu konferencyjnego OSSA w dniach 10-11.02.2015r. Strona kongresu: www.zbi-congress.com

8.12.2014